Bozkurt Gürsoytrak

1958 Yılında İstanbul’da doğdu. T.E.D Ankara Koleji’ni bitirdikten sonar 1975 yılında Ankara Devlet Mühendislik- Mimarlık Bölümü’nden mezun oldu. 1975-79 yılları arasında stajyer mimar, 1975-83 yılları arasında stajyer mimar, 1975-83 yılları arasında mimar olarak Yalçın-Beate Oğuz Atölyesinde çeşitli projelerde çalıştı. 1983 yılında ODTÜ Mimarlık Fakültesi’nde Araştırma Görevlisi ünvanıyla eğitim çalışmalarında yer aldı.

1984 yılının Mart ayında Boyut Mimarlık Dekorasyon Taah. ve Tic. Ltd. Şirketini kurdu. Sürdürdüğü serbest mimarlık faaliyetlerinin yanı sıra 2003 yılından itibaren Gazi Üniversitesi, Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi’nde yarı zamanlı öğretim görevlisi olarak çalışmaktadır.

Öğrencilik yıllarından beri katıldığı ulusal ve sınırlı uluslararası mimari proje yarışmalarındaki çalışmaları, birincilik olmak üzere çeşitli tarihlerde ulusal mimari proje yarışmalarında  jüri üyeliği görevlerinde de bulunmuştur.

TMMOB Mimarlar Odası, Türk Serbest Mimarlar Derneği, 1927 Mimarlar Derneği, TOBB Teknik Müşavirler Meclisi, Urban Land Institute üyesidir. Ağırlıklı olarak çok amaçlı kompleks, alışveriş, turizm, ofis, konut, sağlık, spor, eğitim, idari, askeri ve endüstriyel yapılar tasarlamaktadır

www.areksan.com Instagram Fashion Posts Instagram Celebrity Posts Instagram タトゥーモデル Instagram BILDERRAHMEN Tags Germany Instagram Viewer Free Steam Wallet Code
https://www.forexman.xyz