Gülay Dülger

17 Mart 1964 yılında Ankara’da doğdum. 1982’de TED Ankara Koleji’nden, 1987’de ODTÜ Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümünden mezun oldum.
1987 yılında MNG-TARGEM Grubu’nda  çalışmaya başladım.MNG Holding Merkez Ofis Projesi’nde çalıştım.
1989 yılında MESA Mesken Sanayii A.Ş. Tasarım Grubu’na geçtim.
Mimar olarak  ATAKÖY, Taşucu Pinepark Tatil Köyü (Konut ve Otel),Irak-Bağdat  Konut Projesi, Libya-Sirt Lise Binası, Çayyolu Konutkent 2, Çamyolu Konut Projesi’sinde  tasarım, detay ve mimari proje koordinasyonu gerçekleştirdim.
1995-1996 arası 1 yıl Amerika’da Arkansas Eyaleti, Little Rock şehrinde bulundum ve Wilcox-Kinzler-Mc. Cain-Carry Architecture and Planning’de mimar olarak çalıştım.
1996 yılında MESA’ya geri döndüm ve Tasarım Grubu Şefi olarak görevime devam ettim. Bodrum Güvercinlik’de 1250 yatak kapasiteli otel, MESA-Kemerburgaz Kemerköy Konut Projesi, Yamaçevler Projesi,  Yankı evler Projesi, Ankara TOKİ Prestij Konutları Projesi’nin tasarım, detay ve mimari proje koordinasyonunu tamamladım.
2006 yılında Proje Koordinatörü olarak ESPARK Alişveriş Merkezi’nin tüm  inşaat aşamasında bulundum.
2007 yılından itibaren Tasarım Grubu Müdür Yardımcısı  görevine getirildim.
MESA PLAZA Yenileme Projesi, Çengelköy’de MESA Konutları, Libya Dil Merkezi ve Yangın Güvenlik Binası, MESA Kartall Konut Projesi ,Çamlıca’da MESA projelerini Yeşilyaka projelerini tamamladım. Park Mozaik, Göksupark üzerinde çalışmaktayım.
Dört yıl ODTÜ Mimarlık Fakültesi İletişim ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Üyeliğinde bulundum. Türkiye Mimarlar Odası, Ankara Koleji Mezunlar Derneği, TED üyesiyim. Ankara Koleji Spor Klübünde Kız Basketbol Takımı oyunculuğu ve kaptanlığı yaptım.
MESA Tasarım Grubu Müdür Yardımcılığı görevime devam etmekteyim.

www.areksan.com Instagram Fashion Posts Instagram Celebrity Posts Instagram タトゥーモデル Instagram BILDERRAHMEN Tags Germany Instagram Viewer Free Steam Wallet Code
https://www.forexman.xyz